20.03.11 Tato tato

 Chociaż sezon zimowy się kończy Dom Ludowy nie zwalnia tempa. Oto co przygotowali dla nas w marcu.

Weekendowy kiermasz dla Marysi
7 i 8 marca wydarzenie charytatywne – dzięki uprzejmości Domu Ludowego profesjonalistki z zakresu kosmetologii i wizażu będą świadczyć swoje usługi, żeby wspomóc leczenie maleńkiej Marysi chorej na SMA typu 1. Żeby wyzdrowieć dziewczynka musi zebrać 8 milionów złotych na leczenie. W sobotę i niedzielę można skorzystać z porad i zabiegów kosmetycznych, wziąć udział w kiermaszu ciast, kosmetyków i innych fantów, a także zasmakować produktów ze słodkiej kawiarenki. Cały dochód z imprezy przeznaczony jest na leczenie Marysi Miąsko.

Tato, tato, sprawa sięrypła
11 marca o godzinie 20.00 na deskach Domu LudowegoRegionalny Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka z Bukowiny Tatrzańskiej przedstawi komedię obyczajową w 4 aktach.Sztuka autorstwa Ryszarda Latko pt. „Tato, tato, sprawa się rypła” wyreżyserowana została przez Bartłomieja Koszarka z Zespołem. Bilety dostępne w kasie Domu Ludowego na godzinę przed spektaklem.

Kwiaty Palm Wielkanocnych
21 i 28 marca 2020 roku w godzinach 10.00 – 12.00 zorganizowane zostaną IV Warsztaty Bibułkarskie. Wcześniejsze edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem. Piękne, kolorowe rezultaty prac podejrzeć można na stronie Domu Ludowego. Udział w zajęciach możliwy jest po wcześniejszym zgłoszeniu pod numerem telefonu: 18 2077211. Zapisy trwają do środy 18 marca.

20.03.21 warsztaty kwiaty wielkanocnych palm