125988810 3478342062247100 4240475332074817092 o

Pandemia pokrzyżowała plany młodym artystom. Organizatorzy stają na wysokości zadania i zapraszają do obejrzenia nagrań z wierszami i gawędami w wykonaniu młodych recytatorów i gawędziarzy z terenu gminy Bukowina Tatrzańska.

Bukowiańskie Centrum Kultury Dom Ludowy zaprasza:

 W tym roku wszyscy, którzy zostali zgłoszeni do Konkursu zostaną zaprezentowani on-line na naszym profilu. Przez kolejne dni będziemy zamieszczać nagrania z wierszami i gawędami w wykonaniu młodych recytatorów i gawędziarzy z terenu gminy Bukowina Tatrzańska. Filmy te nie będą oceniane przez JURY lecz w formule przeglądu udostępniane na naszych stronach.

Wy drodzy internauci - zamiast oklasków - kciuki w górę!
Jeśli sytuacja zezwoli spotkamy się wszyscy na konkursowej scenie w Białce Tatrzańskiej. Jeśli jednak Konkurs im. Andrzeja Skupnia-Florka zostanie przeprowadzany on-line wtedy zostanie powołane JURY, które wyłoni najlepszych wykonawców z naszego gminnego konkursu i prześle nagrane już filmy na międzywojewódzki konkurs do Białego Dunajca.
 
Jako pierwsza na on-linowej scenie Domu Ludowego wystąpi Weronika Zubek z zespołu regionalnego "Mali Brzegowianie" z Brzegów
 

 
Magdalena Wilczek z zespołu regionalnego "Zawaternik"

 Magdalena Widlak z zespołu regionalnego "Zyngierki Białcańskie" z Białki Tatrzańskiej
 

 

fot: Bukowiańskie Centrum Kultury Dom Ludowy