konkurs festiwalowy logoPatronat medialny nad Międzynarodowym Festiwalem Folkloru Ziem Górskich pełni gazeta internetowa Podhale Region. 

Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem w tym roku będzie miał swoją jubileuszową 45 edycję. Z tej okazji Biuro Promocji Zakopanego zaprasza Państwa do udziału w konkursie, który ma przypomnieć o ważnych wydarzeniach, zespołach i ludziach wpisanych w historię tej wyjątkowej imprezy.

Do 21 sierpnia w każdą środę na łamach Gazety Krakowskiej, a także na stronach festiwalu oraz portali internetowych watra.pl, zakopanedlaciebie.pl oraz podhaleregion.pl publikowane będą zestawy pytań dotyczących wiedzy o Festiwalu.

adanie konkursowe polega na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi oraz przesłaniu ich wraz z krótkim uzasadnieniem swojego udziału w konkursie.
Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko oraz dane kontaktowe należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do piątku, natomiast wyniki poszczególnych części konkursu będą publikowane w poniedziałki. Decyzję o wyborze zwycięzców podejmie powołana przez organizatora Komisja Konkursowa, która będzie sprawdzała poprawność odpowiedzi, a następnie oceniała oryginalność i pomysłowość uzasadnienia udziału w konkursie.

Nagrodami w konkursie są podwójne zaproszenia na biletowane koncerty festiwalowe: koncert „Na folkową nutę" w wykonaniu Agaty Siemaszko i zespołu Trebunie-Tutki (23 sierpnia), koncert inauguracyjny (25 sierpnia), koncert jubileuszowy z udziałem Hanki Rybki (29 sierpnia), koncert finałowy (30 sierpnia) oraz festiwalowe gadżety.

Szczegółowy Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.mffzg.pl. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.

Jubileuszowy Konkurs Festiwalowy cz. 2 – do wygrania zaproszenie na koncert inauguracyjny

1. Jaka rodzina od lat rozpoczyna sygnałem trombit festiwalowe konkursy?
2. Jakie znane stowarzyszenie jest współorganizatorem konkursu w powożeniu, który odbywa się w ramach Festiwalu?
3. Uzasadnij swój udział w konkursie w formie odpowiedzi na pytanie: Dlaczego chcesz uczestniczyć w Międzynarodowym Festiwalu Folkloru Ziem Górskich?