MUZYKA. Właśnie ukazałinoros fot. anna gizycka 009 się zwiastun najnowszej płyty zespołu InoRos, który ma zaostrzyć apetyt fanów na nadchodzącą premierę albumu „Warto było". Premiera płyty odbędzie się już na początku maja.

Muzycy zapowiadają Okladka płyty - Warto było InoRosinoros fot. anna gizycka 009aż 16 kawałków, czyli ponad 70 min. dobrej góralskiej muzyki, zrobionej na 100% ich możliwości. Singlem promującym płytę jest utwór „Kolejne Dni". Próbkę tego, co ukaże się na najnowszej płycie można wysłuchać tutaj.

Przypomnijmy, iż zespół InoRos szczególnie znany jest z utworu pt. „Czyste szaleństwo", którego można wysłuchać kolejny raz tutaj.

To przy tym utworze studenci PPWSZ i mieszkańcy Podhala szaleli podczas zeszłorocznych juwenaliów: Nowy Targ oszalał – meksykańska fala

GALERIA

Skład Zespołu:
• Kamil Kowalcze - wokal
• Piotr Moskała - wokal, skrzypce
• Mateusz Janiczak - wokal, gitara basowa
• Łukasz "Obdul" Bodura - gitara solowa
• Rafał "Piętaszek" Nowak - instr. klawiszowe, akordeon
• Paweł Kowara - perkusja

Opis Zespołu:
InoRos to wybuchowa mieszanka muzyków, którzy w 2006 roku połączyli swe siły tworząc przy tym grupę folkowo/rockową. Zespół tworzy muzykę rozrywkową zainspirowaną folklorem podhalańskim, ale także muzyką folkową z całego pasma Karpat. Zespół bardzo trudno zaszufladkować ponieważ motywy etniczne łączy z najróżniejszymi rodzajami muzyki od jazzu po pop.

W 2011 roku zespół spontanicznie bierze udział w popularnym programie rozrywkowym, gdzie wykorzystuje swój uśpiony potencjał i odnosi wielki sukces dochodząc aż do finału . W 2012 roku InoRos nawiązuje współprace z Liberem wspólnie tworząc utwór "Czyste szaleństwo". Piosenka okazuję się strzałem w dziesiątkę i odnosi ogólnopolski sukces, zajmując czołowe miejsca na listach przebojów wielu stacji radiowych. Piosenka okazuje się strzałem w dziesiątkę i odnosi wielki sukces podbijając listy przebojów we wszystkich Polskich stacjach radiowych i pomimo tego że w konkursie Hit Biało Czerwonych zajmuje drugie miejsce i tak staje się nieoficjalnym hymnem Polaków podczas „Euro 2012" W maju 2012r. pojawia się także pierwsza autorska płyta InoRos "Dobre Yes", a w 2013 roku singiel "Kiedyś Obiecałaś", który utrzymuje się 7 tygodni na liście przebojów Radia Zet. InoRos obecnie jest w trakcie tworzenie najnowszej płyty "Warto Było", która ukaże się w maju, a już teraz prezentuje swojego mega energicznego singla "Kolejne Dni".

Więcej informacji na:
FB: www.facebook.com/inoros

Strona: www.inoros.com.pl

Fot. Anna Giżycka (Juwenalia 2013)