IMG 7715 KopiowanieSPYTKOWICE. Tłumnie pojawili się dziś goście na inauguracji sezonu narciarskiego 2012/2013. Nie przeszkodziła im zupełnie niesprzyjająca pogoda i odwilż. Wszyscy bawili się doskonale, korzystając z pierwszego śniegu i doskonale przygotowanego stoku.

Narciarska impreza rozpoczęła się punktualnie o godzinie 9. To wówczas prezes Kompleksu Beskid Stanisław Majchrowicz oficjalnie włączył kolej krzesełkową. Każdy chętny mógł nią wyjechać na szczyt wzniesienia i rozkoszować się pięknymi widokami oraz jazdą na nartach. - Trochę mokro, ale atmosfera znakomita. Wyciąg pierwsza klasa. Trasa świetnie przygotowana. Już się nie mogę doczekać kolejnej dużej imprezy w Kompleksie, w której wezmę oczywiście udział. Dzisiaj jestem sam, ale na Sylwestra przyjeżdżam z całą rodziną – mówił pan Krzysztof, narciarz z Krakowa.

Watro dodać, że sezon zainaugurowała także szkółka narciarska i przedszkole zimowe, a profesjonalna kadra instruktorów rozpoczęła zajęcia dla początkujących narciarzy.

Dziś na stoku bawili się wszyscy niezależnie od wieku. Zarówno młodzi, jak i i starzy, rodziny, przyjaciele. Towarzyszyły im wciąż hostessy. Dwie góralki gości częstowały znakomitymi wyrobami z firmy Janas. Czekała też na nich niespodzianka, bony rabatowe na wędliny zaprzyjaźnionej firmy.IMG 7696 KopiowanieIMG 7722 KopiowanieIMG 7711 KopiowanieIMG 7715 KopiowanieIMG 7729 KopiowanieIMG 7731 KopiowanieIMG 7739 KopiowanieIMG 7751 KopiowanieIMG 7756 Kopiowanie

Stacja Narciarska „Kompleks" od dziś zaprasza na zabawę sylwestrową na świeżym powietrzu w Spytkowicach. Na wszystkich obecnych czeka wiele atrakcji i niespodzianka. Jaka? Przekonacie się już wkrótce. Wszystkie informacje dostępne są na naszym FB – www.facebook.com/kompleksbeskid - obiecują właściciele stoku.