dsc01109 KopiowanieMAŁOPOLSKA. Od środy 1 maja do końca miesiąca można przesyłać swoje fotografie na konkurs „Odkrywamy Małopolskę". Celem konkursu jest ukazanie bogactwa kulturowego i przyrodniczego naszego województwa. Na zwycięzców czekają oczywiście atrakcyjne nagrody. Nad konkursem patronat medialny sprawuje nasza gazeta interentowa Podhale Region.

Wiele osób interesuje się fotografią, a robienie zdjęć to ich życiowa pasja. Nadeszła okazja, aby podzielić się swoimi dziełami z szerszym gronem odbiorców. Zdjęcia mają ukazać piękno Małopolski i tym samym rozpowszechnić mało znane zakątki warte odwiedzenia. Mogą ukazać również mieszkańców tego pięknego regionu. Muszą pasować tematycznie do jednej z kategorii:

- "Za górami, za lasami - małopolska przyroda"
- "W grodzie Kraka i nie tylko - małopolskie miasta i miasteczka"
- "Krakowiacy i Górale - Małopolanie na zdjęciach"konkurs1 Kopiowanieplakat final Kopiowaniekonkurs3 Kopiowaniekonkurs4 Kopiowaniekonkurs5 Kopiowaniekonkurs6 Kopiowaniekonkurs7 Kopiowanie

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie i przesłać je drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Konkurs skierowano absolutnie do wszystkich osób kochających robić zdjęcia, na których będzie ukazane piękno Małopolski. Autorem fotografii może być zarówno profesjonalista, jak i amator. Każda osoba może przesłać maksymalnie 3 fotografie w formacie JPG (minimalna wielkość 2000x3000px). Uczestnik konkursu powinien podać telefon kontaktowy, tytuł pracy i kategorię.

Do nadsyłanych zgłoszeń należy dołączyć oświadczenie:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych dla celów niniejszego konkursu, zgodnie z art. 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Termin konkursu:
1 maja - Początek przyjmowania prac
31 maja - Koniec przyjmowania prac
9 czerwca - zakończenie głosowania na FB - (wezmą w nim udział najlepsze zdjęcia)
10 czerwca - zakończenie konkursu

W czerwcu poznamy zwycięzców i najwyżej ocenione prace. Jest o co powalczyć, gdyż w konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody.

Nagrody:

I miejsce - Pobyt w Domku Cioci, 3 wejściówki do Parku Miniatur w Inwałdzie, zestaw 3 map z Małopolski, książki: Przewodnik "Podtatrze", "Literacki Atlas Polski"
II miejsce - 3 wejściówki do Warowni Średniowiecznej w Inwałdzie, zestaw 3 map z Małopolski, książki: Przewodnik "Podtatrze", "Literacki Atlas Polski"
III miejsce - 2 wejściówki do Parku Miniatur w Inwałdzie, zestaw 3 map z Małopolski, książki: Przewodnik "Podtatrze", "Literacki Atlas Polski"

Wyróżnienie w kategorii:

I - zestaw 2 map z Małopolski, "Literacki Atlas Polski"
II - zestaw 2 map z Małopolski, "Literacki Atlas Polski"
III - zestaw 2 map z Małopolski, "Literacki Atlas Polski"

Nagroda Publiczności - głosowanie na Facebooku (sponsor główny Park Wodny w Krakowie)
I miejsce - 4 wejściówki bez limitu czasu do Parku Wodnego w Krakowie, "Literacki Atlas Polski"
II miejsce - 3 100 minutowe wejściówki do Parku Wodnego w Krakowie, 2 wejściówki do Warowni Średniowniecznej w Inwałdzie
III miejsce - 2 100 minutowe wejścówki do Parku Wodnego w Krakowie, zestaw 2 map z Małopolski

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.odkryjmalopolske.pl/konkurs