zubek hurjpg

PIŁKA NOŻNA. Po czterech latach pracy w roli trenera Huraganu Waksmund z funkcji tej zrezygnował Marcin Zubek. Zabraknie go już w ostatnich dwóch ligowych meczach tego sezonu.

- Niestety z różnych przyczyn nie mogę być obecny na tych meczach więc o swojej decyzji musiałem poinformować już teraz – podkreśla Zubek - Ostatnie miesiące to może nie jest najlepszy mój czas w klubie, ale reasumując te cztery lata pracy, więcej było dobrych momentów niż tych złych i tak chcę zapamiętać moją współpracę z Huraganem. Współpracę z klubem któremu bardzo dużo zawdzięczam i w dużej mierze dzięki któremu jestem tu gdzie jestem jako trener – zaznacza  Zubek.

Za kadencji tego szkoleniowca Huragan m.in. wywalczył awans do ligi okręgowej, dotarł do finału rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu OZPN, trzy razy zdobywał Puchar Wójta Gminy Nowy Targ oraz w rozgrywkach juniorów starszych awansował do I ligi PPPN.

- Bartłomiej Walczak, Wajsak Krzysztof, Marcin Kolasa, Waksmundzki Paweł, Mroszczak Marian, Augustyn Waksmundzki, Waksmundzki Andrzej, Waksmundzki Bartosz, Rogal Łukasz, Bosak Natalia, Gromala Marian i inni których nie wymieniłem, bardzo Wam dziękuję za współpracę na różnych szczeblach funkcjonowania klubu, za zaufanie którym kiedyś mnie obdarzono, za otwartość, za szczerość, za wyrozumiałość którą tu spotkałem i bardzo doceniam - wylicza były już szkoleniowiec Huraganu - Chciałem również podziękować wszystkim zawodnikom z którymi współpracowałem przez te kilka lat, ciężko ich będzie wymienić bo było ich naprawdę sporo, szacunek za to że mimo wielu przeciwności losu zawsze można było na was liczyć, życzę wam powodzenia i mocno kibicuję w dalszej części przygody z piłką nożną. Wszystko ma swój początek i koniec, takie jest życie, dla mnie przyszedł czas na kolejny krok i nowe wyzwania. Jeszcze raz, Dziękuję! – dodaje Zubek.