plakat siatka 2a

SIATKÓWKA. Już w najbliższy weekend na boiskach w Parku Zdrojowym w Rabce-Zdrój oraz na boiskach w Czarnym Dunajcu gościć będziemy 29 zespołów , które walczyć będą o tytuł najlepszej drużyny mieszanej w piłce siatkowej plażowej.

Grand Prix Amatorskich Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej Plażowej organizowane jest przez stowarzyszenie „Volley Rabka” oraz Towarzystwo Sportowe „Podhalański” z Czarnego Dunajca pod patronatem Burmistrz Miasta Rabki-Zdrój oraz Wójta Gminy Czarny Dunajec. To już kolejna edycja, która z roku na rok przyciąga coraz więcej teamów.

Na 5 boiskach zobaczymy zmagania drużyn ze Opola, Śląska oraz Małopolski. Nie zabraknie par z naszego regionu. Tytuł bronić będzie Magdalena Jaszkowska oraz Krzysztof Milanowski. Sponsorami turnieju jest Piekarnia-Cukiernia „Polański” z Zubrzycy Górnej,Firma Remontowo-Budowlana "PROFES" Rafał Konieczny z Rabki-Zdrój, Firma "REMI" Remigiusz Kusy z Nowego Targu, Usługi Artystyczne „BałosART” Jacek Bałos z Gronkowa, „Przystań w Kabanosie” ze Spytkowic. Termy Chochołowskie ufundowały vouchery na baseny dla najlepszych zawodników. Zapowiada się piękna pogoda, a więc weekend pełen sportowych emocji oraz zaciętych meczy przed nami.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania.