70f0dac623d1ca58d0a0130d777d2a80

PIŁKA NOŻNA. Marcin Manelski przedłużył umowę z Watrą Białka Tatrzańska i dalej będzie jej trenerem. - Wiosną współpraca układała się nam bardzo dobrze, więc nie chcieliśmy nic zmieniać. Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia – podkreśla prezes Watry, Andrzej Rabiański.

47 – letni szkoleniowiec przejął drużynę z Białki Tatrzańskiej w przerwie zimowej sezonu 2018/2019. Pod jego wodzą zespół wygrał 10 ligowych zwycięstw, 2 zremisował, a 3 przegrał.

Watra przygotowania do nowego sezonu ma rozpocząć w połowie lipca. Zanosi się na kilka zmian w kadrze. Część zawodników rozważa zmianę barw. W tej grupie są m.in. Tomasz Kołbon, który przebywa na testach w Garbarni Kraków. Także Mateusz Zając rozgląda się za klubem z wyższej ligi. Na kilku graczy Watry zarzucił sidła beniaminek zbliżających się czwartoligowych rozgrywek Wierchy Rabka.

- Czas pokaże jak to się wszystko potoczy. Nic na siłę. Nie ma ludzi niezastąpionych. Jak ktoś odejdzie, będziemy szukać kogoś na jego miejsce – zaznacza Rabiański.