antolakradekf

PIŁKA NOŻNA. Huragan Waksmund, który ma za sobą fatalną rundę w rozgrywkach ligi okręgowej ma nowego trenera. Roberta Szczypkę, zastąpił Radosław Antolak, dla którego będzie to pierwsza praca w roli szkoleniowca drużyny seniorskiej.

Nowy trener Huraganu liczy sobie zaledwie 25 lat i wciąż jest czynnym zawodnikiem.  Funkcję trenera klubu z Waksmunda, dzielił będzie z grą w A klasowym Narożu Juszczyn. Jest absolwentem AWF Kraków i SMS Kraków. Ponadto reprezentował barwy LKS Szaflar, NKP Podhala Nowy Targ, Huraganu Waksmund, Lubania Maniowy. 

- W Huraganie spędziłem 3 lata jako zawodnik. Bardzo miło wspominam swój czas i tak sobie pomyślałem, że to dla mnie najlepsze miejsce do tego by rozpocząć pracę w roli trenera drużyny seniorskiej. Myślę, że wiek nie gra roli. W dzisiejszej piłce coraz częściej młodzi trenerzy obejmują poważne stanowiska. Jestem świadom tego w jakiej sytuacji przejmuję zespół, ale jestem pewny że razem z zawodnikami na wiosnę damy z siebie wszystko i cel jakim jest utrzymanie w 5 lidze zrealizujemy. Już pracujemy nad wzmocnieniami. Powrót do drużyny zapowiedziało już kilku zawodników, którzy kiedyś stanowili o sile Huraganu. Mam nadzieję, że pojawią się też nowe twarze - mówi nowy szkoleniowiec Huraganu.