IMG 0359

To wyniki trójmeczu jaki rozegrano dzisiaj na stadionie w Nowym Targu. Zmierzyły się drużyny Podhala Nowy Targ, Huraganu Waksmund i Babiej Góry Lipnica Wielka.

Grano każdy z każdym po 45 minut. Zaczęło się od małej niespodzianki, bowiem Podhale – grające co prawda drugim garniturem – bezbramkowo zremisowało z Huraganem. W składzie zespołu z Nowego Targu zadebiutował testowany Wojciech Krauze – mający za sobą ekstraklasową przeszłość. Wystąpił także inny przymierzany do gry w Podhalu zawodnik, wychowanek Sandecji Kacper Smoleń.

W drugim spotkaniu, nowotarżanie wystawili już najmocniejszy na tę chwilę skład i skończyło się wygranej w hokejowych rozmiarach 9:0 nad Babią Góra.

Starcie dwóch drużyn z okręgówki skończyło się z kolei wygraną Huraganu.

- W pierwszej wersji mieliśmy grać z Dalinem Myślenice, ale ten jednak w ostatniej chwili odwołał przyjazd. Nie jest łatwo w niespełna 24 godziny znaleźć sparingpartnera, dlatego dziękuję trenerom Antolakowi i Szczepańcowi, że się zgodzili na taką formę sparingu. W meczu z Huraganem zagrali w większości zawodnicy testowani i ci z usług, których nie możemy korzystać w meczach pucharowych. Z Babią Górą z kolei wyszliśmy składem, którym najprawdopodobniej zaczniemy, czekający nas już w ten weekend finałowy mecz Pucharu Polski Podokręgu Nowosądeckiego – podkreślił trener Podhala Marcin Zubek

Jeżeli chodzi w skład Huraganu to nowych twarzy zagrali m.in. Mateusz Mlak, Michał Urban i Dawid Piszczek. W składzie Babiej Góry z kolei sprawdzany był Sławomir Pachabut.