IMG 2185

Trzy mecze, trzy zwycięstwa, 14 zdobytych goli i 0 straconych. To dotychczasowy bilans meczów piłkarzy Podhala Nowy Targ w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych. W 3 kolejce podopieczni Mariusza Strojka rozgromili zespół z Bochni.

Wynik końcowy 8:0 najlepiej oddaje przebieg tego spotkania. W pierwszej połowie jeszcze nowotarżanie oszczędzili rywala, po przerwie już nie mieli litości.

- Zdominowaliśmy przeciwnika w każdym aspekcie mecz. Mimo tylko dwu bramkowej przewagi po pierwszej połowie jesteśmy zadowoleni z gry. Druga połowa to już mecz tylko do jednej bramki – ocenił trener Podhala, Mariusz Strojczyk.

NKP Podhale Nowy Targ – BKS Bochni 8:0 (2:0)

Bramki dla Podhala: Burnat 3, Sobek, Ptak, Szczepński, Giełczyński, Pacyga.

Podhale: Matoga – Wójcik (60 Giełczyński), Twaróg, Rusnaczyk (65 Miranda), Wójciak – Czubiak (46 Bodziuch), Florek (65 Kozak), Sobek (53 Pacyga), Szczepański (65 Marzec) – Burnat, Ptak.