YIP06076

Szkoleniowiec piłkarzy Podhala Nowy Targ ocenił grę swojego zespołu w przegranym 2:3 meczu z ŁKS Łagów.

Dostaliśmy dzisiaj od przeciwnika cenną lekcję. Brakowało w naszej grze stabilności. Szczególnie w pierwszej połowie, popełnialiśmy proste błędy, które napędzały przeciwnika, w konsekwencji tego straciliśmy dwie bramki, w krótkim odstępie czasu. Druga połowa była już zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu, przyspieszyliśmy grę, wykorzystując słabości przeciwnika o których wiedzieliśmy, a z czego nie korzystaliśmy w pierwszej połowie. To przedłożyło się na bramki. Niestety w 90 minucie kolejny raz zachowaliśmy się nieodpowiedzialnie i tracimy bramkę którą sami prowokujemy. Tego typu porażki są trudne, bo czujemy spore rozczarowanie. Tak jak powiedziałem wcześniej, dla nas to cenna lekcja z której trzeba szybko wyciągnąć odpowiednie wnioski, gdyż już w środę kolejne ciężkie spotkanie przed nami.