YIP06742

Opinia szkoleniowca Tauron KH Podhale po wygranym 4:2 wyjazdowym meczu z STS Ciarko Sanok

Nie był to jakiś super mecz w naszym wykonaniu, ale przede wszystkim cieszą 3 punkty. W drugiej tercji skomplikowaliśmy sobie sytuację karami. Wynikły one z indywidualnych błędów poszczególnych zawodników. W przerwie przed trzecią tercją zwróciliśmy na to uwagę i potem już zagraliśmy zdecydowanie bardziej odpowiedzialnie. To było bardzo solidne 20 minut w naszym wykonaniu. Na niewiele pozwoliliśmy rywalom. Utrzymywaliśmy krążek w jego tercji, zdobyliśmy dwa gole i specjalnie nie dopuściliśmy do groźnych sytuacji pod naszą bramką. Cieszę się z postawy naszych młodych zawodników. Gratuluję też udanego debiutu Pawłowi Bizubowi.