podhalekkjsjs

Hokeiści KH Podhale Nowy Targ mieli dzisiaj na własnym lodowisku rozegrać spotkanie z KH Energą Toruń. Do meczu jednak nie dojdzie. Już kilka dni temu toruński klub poinformował o zakażeniach korona wirusem zarówno wśród zawodników jak również wśród sztabu szkoleniowego.

W niedzielę „Szarotki” mają z kolei grać w Sosnowcu. Pytanie czy zagrają. Od kilku dni próbujemy się skontaktować z władzami klubu w sprawie sytuacji zdrowotnej w drużynie. Niestety nie otrzymaliśmy żadnej informacji zwrotnej. Rodzi to więc pewne spekulacje.

W ostatnim spotkaniu w Krakowie w składzie Podhala brakowało Richarda Birznisa, Przemysława Odrobnego, Damiana Tomasika i trenera Andreia Gusowa. W trakcie tygodnia treningi odbywały się normalnie, ale zespół nie trenował w komplecie. W dalszym ciągu brakowało m.in. pierwszego szkoleniowca

Mało prawdopodobne też by doszło do skutku wtorkowe, zaległe spotkanie z „Szarotek” z GKS Katowice. Katowiczanie też zmagają się z koronawirusem i z tego powodu odwołane zostało ich dzisiejsze starcie z Zagłębiem.