gusowwwaa

Trenerzy Tauron Podhala Nowy Targ i Ciarko STS Sanok podzielili się opiniami na temat meczu zakończonego wygraną nowotarżan 4:2.

Andrei Gusow, Podhale: Pierwsza tercja pod każdym względem fantastyczna w naszym wykonaniu. A później kolejny raz zaczęły się problemy z karami. Dużo o tym rozmawiamy, ale jakoś nie potrafimy tego wyeliminować z naszej gry. A że przeciwnik zagrał dużo lepiej niż w pierwszym meczu, stąd do samego końca było nerwowo. Cieszymy się z trzech punktów i już myślimy o kolejnym spotkaniu. Nasza sytuacja kadrowa robi się trudna. Dzisiaj mieliśmy do dyspozycji 18 zawodników. W dodatku wypadł nam Tomasik. Rozglądamy się za wzmocnieniami, ale na razie ciężko z tym. Musimy jakoś przetrwać ten trudny moment.

zietaramMarek Ziętara, STS: Szkoda tej końcówki pierwszej tercji i tego, że nie dotrzymaliśmy wyniku 0:0 do przerwy. To był bardzo ważny moment. Te dwa stracone gole w dużej mierze zaważyły na losach tego spotkania. Chłopcy pokazali jednak charakter. Walczyli do samego końca i byliśmy bliscy tego by doścignąć gospodarzy. Zabrakło trochę doświadczenia. Na pewno jednak w porównaniu z tym pierwszym meczem z Podhalem, zagraliśmy zdecydowanie lepiej.