IMG 7713

W swoim pierwszym meczu kontrolnym w zimowym okresie przygotowawczym piłkarze Watry Białka Tatrzańska zremisowali 1:1 z drużyną juniorów Podhala Nowy Targ

Nowy trener Watry Paweł Nowak miał do dyspozycji 13 graczy.  Gola dla białczan zdobył jeden z licznej grupy nowych zawodników Łukasz Młynarski. To doświadczony zawodnik, który w przeszłości występował m.in. w Motorze Lublin, Avii Świdnik, Chełmiance Chełm i duńskich klubach z niższych lig.

Z zamiarem powrotu do Watry nosi się też Jakub Maciasz (ostatnio Przełęcz Łopuszna). Ponadto sprawdzani są m.in. Mateusz Pawlikowski (LKS Szaflary), Mateusz Szwajnos (Czarni Czarny Dunajec) oraz Marcel Zając (zawodnik niższych lig w Kanadzie)

Jeżeli chodzi o ubytki to w Watrze grać już nie będą Pavol Cicman, Matus Stropkay, Jo Orban, Thoma Frick, Damian Kwiędacz i najprawdopodobniej Daniel Bałos.

Watra – NKP Podhale juniorzy 1:1 (0:1)

Bramka dla Watry: Ł. Młynarski

Watra: Kudła – Kostrzewa, Maciasz, Terentiew, Kurnyta – Pawlikowski, Ł. Młynarski, Łukaszczyk, Zuiev – Zając, Mroszczak  oraz Szwajnos, testowany 1, testowany 2.