IMG 1024

Piłkarze Watry Białka Tatrzańska wyjazdową wygraną 4:1 nad Barciczanką Barcice zakończyli sezon 2020/2021 w rozgrywkach grupy wschodniej IV ligi.

Barciczanka Barcice – Watra Białka Tatrzańska 1:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Maciasz 6, 0:2 Zuiev 10, 0:3 Terentiew 68, 1:3 Janik 72, 1:4 Zuiev 85.

Watra: Kobal – Martins, Maciasz, Terentiew – Rząsa, Kostrzewa, Zuiev, M. Młynarski, Masłowski, Łukaszczyk - Drozd.

Już po 10 minutach Watra prowadziła 2:0. Wynik meczu otworzył po rzucie rożnym Maciasz, a po chwili Zuiev precyzyjnym uderzeniem sfinalizował, ładną, składną akcję zespołu. Na kolejnego gola czekaliśmy do 68 minuty. Kolejny rzut rożny i tym razem Terentiew, mimo zerowego kąta zmieścił piłkę między słupkiem a interweniującym bramkarzem. W 72 minucie chwilę dekoncentracji w szeregach Watry wykorzystał Janik, ale ostatnie słowo należało do Watry, a konkretnie do Zuieva, którzy przepięknym uderzeniem w samo „okienko” przypieczętował wygraną swojego zespołu.

- Pewna wygrana. Szybko strzelone gole pozwoliły nam kontrolować to spotkanie. Cieszę się, że mocnym akcentem kończymy bardzo trudną, ale udaną dla nas rundę, za którą dziękuję zawodnikom i trenerowi – podsumował prezes Watry, Andrzej Rabiański.