tauronpodhale

Firma przedłuży umowę sponsorską z Klubem Hokejowym na sezon 2021/2022.

 Szarotki to najbardziej utytułowany zespół na lodzie: 19 razy zdobywał tytuł Mistrza Polski, 11 razy Wicemistrza, a 12 razy brązowy medal.

Trenerem drużyny pozostaje legenda Podhala lat 90-tych – Andrei Gusov, opierając się na założonym trzyletnim planie ogrywania w lidze młodych zawodników.

 Rozgrywki Polskiej Hokej Ligi startują 10 września. W sezonie regularnym Podhale rozegra 40 kolejek, po czym przystąpi do rozgrywek fazy play off. Wcześniej zawodnicy zmierzą się w kilku sparingach, między innymi z ostatnim finalistą silnej ligi słowackiej.

Prezes zarządu TAURONA podkreśla, że Szarotki to legenda polskiego sportu i ma nadzieję, że w kolejnych latach wychowankowie drużyny będą stanowić o sile polskiego hokeja.

TAURON od 2018 roku organizuje TAUROn Junior Cup – turniej piłkarski dla dzieci, a także angażuje się w widowsiska pokroju Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu TAURON SEC. Od zeszłego roku sponsor tytularny Podhala podpisał też umowę na cztery sezony z Polską Ligą Siatkówki.

Umowa obejmuje sezon 2021/2022 (wrzesień-kwiecień). Logo sponsora będzie pojawiać się m.in. na strojach zawodników, tafli lodowiska i bandach.