IMG 3728

Piłkarze Wierchów Rabka 3 kolejce spotkań grupy wschodniej IV ligi zremisowali 1:1 wyjazdowe spotkanie z Popradem Muszyna. Tym samym obie drużyny podtrzymały miano niepokonanych.

Po bezbramkowej pierwszej połowie, w drugiej pierwsi z gola cieszyli się rabczanie. Po rzucie rożnym gospodarzy, przyjezdni przejęli piłkę. Michał Czubin uruchomił podaniem Tomasza Dudka, ten po kilkudziesięciu metrowym rajdzie prawą stroną dograł futbolówkę wzdłuż bramki, a całą akcję sfinalizował Paskal Zgierski. Gospodarze wyrównali w 89 minucie po niefortunnej interwencji Szymona Jeziorskiego, który zaliczył samobójcze trafienie.

- Powiedziałbym, że remis sprawiedliwy, ale ze wskazaniem na nas. Wydaje mi się, że stworzyliśmy sobie więcej okazji bramkowych, głównie po kontratakach – ocenił trener Wierchów, Karol Niewolik..

Poprad Muszyna - Wierchy Rabka 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Zgierski 55, 1:1 samobójcza 89.

Wierchy: Zhuk – Witek, Jeziorski, Jaworski, Misiura (60 Kościelniak) – Dara, Zgierski (65 Banik), Dudek, Czubin (80 Myrda) Majeran – Pazurkiewicz.