IMG 6911

Gol w doliczonym czasie gry dał wygraną Watry Białka Tatrzańska w meczu z Popradem Muszyna. Z punktem ze Słopnic wrócili z kolei piłkarze Wierchów.

Watra Białka Tatrzańska – Poprad Muszyna 2:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Wilk 28, 1:1Dudek 63, 2:1 Klóska 90 +5.

Watra: Kudła – Kuchta, Maciasz, Uwakwe – Klóska, Zuiev, Grądziel, Zuiev (9 Drozd, 72 Sławecki)), Masłowski (57 M. Młynarski), Dudek – Klisiewicz.

Poprad: D. Bomba – Wańczyk, Szczepanik, Matras (77 Smoleń), Podgórniak – Dyląg, Wilk (65 Tokarz) Janik (66 Wąchała), Baran, Szczepański (46 Orzechowski) – T. Bomba.

Sędziował: Łukasz Kogut z Krakowa.

Żółtek kartki: Masłowski, Uwakwe, Drozd, M. Młynarski, Maciasz, Kudła – Janik, Wilk, Szczepański.

W 28 minucie goście – którzy dominowali w pierwszej połowie - objęli prowadzenie po strzale z rzutu wolnego – z okolic narożnika”szesnastki” Wilka i spóźnionej interwencji Kudły. W drugiej połowie przebudziła się Watra. Pierwsze efekty tego przyszły w 63 minucie. Po dośrodkowaniu Klóski w pole karne, akcję „zamknął” precyzyjnym uderzeniem w dalszy róg bramki Dudek. Kiedy wydawało się że mecz zakończy się podziałem punktów, w piątej minucie doliczonego czasu gry na indywidualną akcję zakończoną efektownym strzałem popisał się Klóska! Wcześniej słupek bramki Watry ostemplował z rzutu wolnego Wąchała.

***

Sokół Słopnice – Wierchy Rabka 1:1(0:1)

Bramki: 0:1 Kęska 23,1:1 Kordeczka 52.

Wierchy: Zhuk – Witek, Jeziorski, Dara, Lutsenko (70 Myrda) – Majeran (78 Florek), Dudek, Czubin, Zgierski (60 Pazurkiewicz), Misiura – Kęska (60 Banik).

Prowadzenie do przerwy Wierchom zapewnił Kęska, który w 23 minucie skutecznie dobił strzał Majerana. Po zmianie stron także padła jedna bramka, z taką jednak różnicą, że zdobyli ją gospodarze a konkretni Kordeczka, efektownym uderzeniem z woleja.