IMG 8566

W sobotnich meczach ligi okręgowej dzięki skuteczności w pierwszej połowie Czarni Czarny Dunajec na własnym stadionie pokonali Szaflary. Wyjazdową porażkę – mimo dwubramkowego prowadzenia już po 5 minutach – poniósł w Ujanowicach Huragan Waksmund.

Czarni Czarny Dunajec – LKS Szaflary 3:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Pawlikowski 29 samobójcza, 2:0 Cikowski (Wesołowski) 39, 3:0 Cikowski (Pająk) 44.
Czarni: Slesarczuk – Pachabut, Palenik, D. Bukowski (63 Strączek), Wiśniewski, Kucharski, Cikowski, Kulman (63 Marusarz), Żuchowski (82 Obrochta), Wesołowski, Pająk (70 Dziadoń)
Szaflary: Baboń – Hreśka, M. Rusnak, Kichko, K. Kantor (80 Worwa), Truty (72 Majerczak), Pawlikowski, Łojas, Lubelski, Kasperek (46 Widurski), F. Kamiński

Jak padły bramki?

1:0 29 min – po zagraniu Pachabuta, niefortunną interwencją Pawlikowska, kończy się samobójem.
2:0 39 min – Wesołowski zagrywa prostopadle do Cikowskiego, a ten wygrywa pojedynek z Baboniem.
3:0 44 min – tym razem Cikowski dostaje podanie w „uliczkę” od Pająk i efektownym lobem, zdobywa trzeciego gola.

AKS Ujanowice – Huragan Waksmund 4:3 (1:2)
Bramki: 0:1 Krugiołka 3. 0:2 Krugiołka 5, 1:2 Król 45, 2:2 P. Bukowiec 46, 3:2 Kmiecik 51
4:2 Janisz 53, 4:3 Mlak 55.
Ujanowice: M. Gwiżdż – Oleksy, R. Gwiżdż (60 Pasionek), F. Krzyżak (65 K. Krzyżak), Filipek, Kmiecik, Król (80 Kołodziej), Śmiałek, Janisz (68 Zoń), Czaja, P. Bukowiec
Huragan: K. Cyrwus – Bednarczyk, Mlak, Mozdyniewicz, Grzechynka, Jurzec, Diaz (51 Nogueira), Zagata, Mucha, Krugiołka, Rogal (61 Waksmundzki)

0:1 3 min – indywidualny błąd jednego z zawodników z Ujanowic, bezlitośnie wykorzystuje Krugiołka.
0:2 5 min – po rożnym wykonywanym przez Jurca, swoje drugie trafienie w meczu zalicza Krugiołka.
1:2 45 min – tzw. centro strzał Króla zaskakuje Cyrwusa.
2:2 46 min – skuteczna dobitka Bukowca.
3:2 51 min – piłka odbita od słupka trafia pod nogi Kmiecika, który błyskawicznie umieszcza ją w bramce.
4:2 53 min – rzut wolny celną główką finalizuje Janisz.
4:3 55 min – tym razem rzut wolny dla Huraganu, na gola zamienia Mlak.