aaa piłkaa

PIŁKA NOŻNA. Kolejne mecze rozegrały drużyny występujące w rozgrywkach B i C klasy. Przedstawiamy komplet wyników i aktualne tabele. 

B KLASA 19 Kolejka
Grupa wschód: Sokolica Krościenko – Spisz Krempachy 0:1 (0:1); Przełęcz Łopuszna – Trzy Korony Sromowce Niżne 2:1 (1:0); Grom Morawczyna – Biali Biały Dunajec 2:4 (1:3); Hetman Leśnica – Gorc Ochotnica 1:2 (1:0); Łęgi Nowa Biała – Zawrat Bukowina Tatrzańska 0:2 (0:0)

Tabela

1. Spisz 19 44 60:20
2. Przełęcz 19 37 49:31
3. Zawrat Bukowina 19 34 40:28
4. KS Łapsze 19 34 38:34
5. Gorc 19 28 38:33
6. ZOR 19 27 45:38
7. Łęgi 19 26 38:44
8. Sokolica 19 23 32:42
9. Biali 19 22 31:44
10. Trzy Korony 19 21 33:40
11. Hetman 19 16 36:45
12. Grom 19 16 28:71

Grupa zachód:Skalni Zaskale - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 3:2 (0:1); Podgórki Krauszów - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0:5 (0:1); Orawa Jabłonka - Unia Naprawa 1:1; Lepietnica Klikuszowa/Obidowa - Wierchy Lasek 1:6 (1:2); KS Chabówka - Janosik Sieniawa 1:2 (1:0); Korona Piekielnik - Delta Pieniążkowice 1:3 (0:2)

Tabela
1. Skalni 19 43 67-30
2. Orawa 19 38 42-19
3. Unia 19 36 43-26
4. Chabówka 19 26 41-32
5. Szarotka 19 26 36-39
6. Lepietnica 19 26 35-39
7. Skałka 19 23 33-35
8. Wierchy 19 22 46-47
9. Delta 19 22 30-48
10. Janosik 19 20 33-44
11. Korona 19 19 29-43
12. Podgórki 19 18 23-57

KLASA C 9 kolejka

Grupa wchód: Gronik Gronków - Bór Dębno 6:0 (4:0); KS Niedzica - Wicher Dursztyn 3:2 (2:1); Murań Jurgów - Spływ Sromowce Wyżne 1:0 (1:0). Mecz poprzedniej kolejki Wicher Dursztyn – Murań Jurgów został uznany jako walkower na korzyść drużyny Jurgowa z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w zespole z Dursztyna. Wynik z boiska 4:2.

Tabela
1. Murań 9 21 23-13
2. Niedzica 9 19 31-18
3. Gronik 9 17 27-9
4. Spływ 9 13 19-14
5. Wicher 9 9 25-28
6. Bór 9 0 13-56

Grupa zachód: Skawianin Skawa II - Krokus Pyzówka 2:2 (1:1) mecz rozegrany awansem 3 maja; Orawa Jabłonka II - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa II 3:1 (1:0); Babia Góra Lipnica Wielka II - Grel Trute 4:2 (3:2)

Tabela
1. Podhale II 10 24 44-21
2. Grel 10 21 40-18
3. Babia Góra II 11 21 36-31
4. Orawa II 10 16 30-19
5. Krokus 10 8 17-38
6. Skawianin II 10 7 11-30
7. Lepietnica II 11 7 15-36