unnamed 1

PIŁKA NOŻNA. MasterCamps oraz RCD Espanyol Barcelona po raz kolejny zapraszają na obóz piłkarski w hiszpańskim stylu, prowadzony przez hiszpańskich trenerów. Nasza I edycja, która odbyła się w Krakowie, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. W trakcie 3 turnusów wzięło udział 240 dzieci.

TERMIN: 22 – 26.07

MIEJSCE: Zakopane

CENA:  749PLN - bez noclegu z obiadem, 1249 zł – z noclegami i pełnym wyżywieniem

Nasz camp piłkarski adresowany jest do wszystkich chłopców i dziewczynek w wieku 6-14 lat kochających grać w piłkę nożną! Treningi w odbywać się będą w grupach 15-20 osobowych podzielonych pod względem wieku oraz umiejętności piłkarskich. Naszym głównym celem jest nacisk na kształtowanie oraz doskonalenie techniki. Główną część zajęć będą stanowić zajęcia z piłką oraz małe gry.

Zapewniamy 2 treningi dziennie z trenerami RCDE Espanyol Barcelona, a każdy z uczestników otrzyma strój piłkarski firmy JOMA z podanym imieniem/ksywką oraz bidon. Każdy zawodnik otrzyma obiad i owoce, a w czasie treningu również wodę. Czas wolny będzie wolny tylko z pozoru, bo mamy sporo pomysłów jak go zagospodarować.

W obozie będzie można uczestniczyć w dwóch formach:

- w formie obozu stacjonarnego, czyli z możliwością noclegu z zapewnionym pełnym wyżywieniem oraz opieką 24h na dobę.
- w formie obozu dochodzeniowego czyli od 9:00 do 16:00.
- w  trakcie obozu przez cały czas będzie z nami 2 trenerów z Hiszpanii , tłumacz oraz 4 trenerów z Polski.

Zapisy poprzez formularz w cenie promocyjnej 749zł do 18.07.2019

>>>FORMULARZ<<<

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo maila zwrotnego z dokumentami do wypełnienia i przyniesienia w pierwszy dzień obozu razem z potwierdzeniem przelewu.

Potwierdzenia przelewu również prosimy wysłać niezwłocznie na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

unnamed