IMG 20200902 180111

Przedstawimy opinie trenerów Podhala Nowy Targ i Pogoni Szczecin po meczu 1/32 Pucharu Polski, zakończonym zwycięstwem szczecinian 5:0.

Kosta Runjacic, Pogoń Szczecin:  Oczywiście obowiązkiem naszym było zwycięstwo w tym meczu i awans do kolejnej rundy. Zespół cel osiągnął i tego zawodnikom gratuluję. Ważne było, że odpowiednio podeszliśmy do tego spotkania, bez arogancji i nonszalancji, co czasem się zdarza w meczach z niżej notowanym przeciwnikiem. Dzięki temu już w pierwszej połowie rozstrzygnęliśmy losy awansu. Na pewno należy od nas oczekiwać znacznie lepszej postawy, niż ta którą pokazaliśmy w drugiej połowie. Wiedzieliśmy, że drużyna Podhala potrafi grać w piłkę i w tej drugiej połowie to pokazała, sprawiając nam trochę problemów. Drużynie z Nowego Targu życzę wszystkiego dobrego na cały sezon. Nas teraz czeka daleka podróż powrotna, w czasie której będziemy mogli zaplanować jak będą wyglądały kolejne dni.

trenerpodhala

Marcin Zubek, Podhale: - Różnica klas w tym spotkaniu jaka  dzieli oba zespoły była oczywiście widoczna. Niemniej jestem zadowolony z postawy mojego zespołu. Szczególne pierwsze 25 minut drugiej połowy w naszym wykonaniu były bardzo dobre. Dla nas najważniejsze by z takich meczów jak ten wyciągać odpowiednie wnioski na przyszłość i to na pewno uczynimy.