KS2010Smok

Piłkarze Klub Sportowego Zakopane z rocznika 2010 wygrali prestiżowy Halowy Turniej Smoka Wawelskiego. Podopieczni trenera Adama Gubały dokonali tego trzeci raz z rzędu. Brawo!

W drodze na najwyższy stopnia podium młodzi zakopiańczycy rozegrali łącznie 10 spotkań z których 6 wygrali, 3 zremisowali i tylko w 1 ponieśli porażkę. W meczu który decydował o końcowym zwycięstwie zakopiańczycy wygrali  - mimo że pierwsi stracili gola – 2:1 z DAP Dębica.

- Zagraliśmy świetne zawody, przeciwnicy byli bardzo wymagający. Wielkie brawa należą się chłopcom, za grę do samego końca. W finale poczatek nie był zbyt udany, zaczęliśmy od kary i graliśmy jednego mniej, później stracona bramka, dodała nam skrzydeł i pokazaliśmy ze jesteśmy ekipa z charakterem. Ogromne brawa dla chłopców ! – cieszył się trener Gubała.

W składzie zwycięskiej drużyny wystąpili: Tymoteusz Tywoniuk, Kuba Łukaszczyk, Przemek Herman, Adam Sokołowski, Kuba Mężyk, Adrian Kuźma, Karol Szczygieł, Alan Ziółkowski, Kuba Haber, Szymon Wójcik, Mateusz Łapka, Krystian Bukowski oraz Piotr Pacyga.

Zakopiańczycy oprócz tytułu najlepszego zespołu zagarnęli też nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza turnieju, która przypadła Kubie Łukaszczykowi. Ponadto do drużyny marzeń dostał się Alan Ziółkowski.