images

Organizowana przez Gminne Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej pierwsza edycja cieszyła się sporym zainteresowaniem, podobnie jest i teraz.

 W związku z tym planowane jest utworzenie dwóch lig. Patronat Honorowy objął nad wydarzeniem pan Andrzej Pietrzyk - Wójt Gmny Bukowina Tatrzańska. O szczegółach opowiada Dyrektor Gminnego Centrum Rekreacji i Sportu, pan Artur Kasperek:

W pierwszej Lidze Tatrzańskiej będą grały drużyny, w których nie ma limitów graczy zrzeszonych (mecze we czwartki). Do tej Ligi wstępnie zgłosiły się ekipy między innymi: TS Patroni, Zawrat Bukowina Tatrzańska, Granit Czarna Góra... Szykują się mocne pojedynki.

W drugiej Lidze Tatrzańskiej mogą grać ekipy z maksymalnie DWOMA graczami zrzeszonymi (zrzeszony zawodnik jest wtedy, gdy występuje w A-klasie i wyżej. Jeśli zawodnik ma powyżej 40 lat i więcej - nie jest traktowany jako zrzeszony) - mecze ta liga rozgrywać będzie w piątki.

Ilości miejsc w każdej lidze ograniczona‼️‼️ Decyduje kolejność zgłoszeń! 

Oprócz satysfakcji, że pokonacie kolegów na boisku sportowym oraz aktywnego spędzania czasu do wygrania nagrody indywidualne oraz drużynowe.

Dlaczego warto wystartować w naszej lidze? Bo zapewniamy:

- doskonałą halę w Białce Tatrzańskiej, dogodny dojazd, parking, szatnie z prysznicami

- mecze 2x20 minut

-profesjonalnych sędziów

-szczegółowe opisy

-cykliczne artykuły i podsumowania

- darmową wodę

- zabawę w kontrowersje miesiąca

- dokładnie prowadzone statystyki

- relacje w prasie i regionalnych portalach

- muzykę w trakcie spotkań

- puchary, dyplomy, statuetki dla najlepszych zawodników ligi

- profesjonalizm,fachowość, uczciwość

- wysoki poziom ligi!

 

Zgłoszenia pod adresem do 7 grudnia włącznie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.