gazzdaasigmaa

HOKEJ. Hokeiści Gazdy Team Nowy Targ w kolejnym spotkaniu rozgrywek grupy południowej II ligi pokonali na własnym lodowisku 9:5 Sigmę Katowice. Zwycięstwo tym cenniejsze, że dało nowotarżanom awans na pozycję lidera

Pierwsze dwie tercje bardzo dobre, zdyscyplinowane w wykonaniu Gazdy, który prowadził 3:0. Trzecia tercja szalona. Padło w niej ż 11 bramek! Przy prowadzeniu gospodarzy 5:0 katowiczanie rzucili się w pościg i w efekcie w trzy minuty doprowadzili do stanu 5:3. Gazda odpowiedział jednak w podobny sposób i losy meczu już definitywnie się rozstrzygnęły.

Gazda Team Nowy Targ – Sigma Katowice 9:5 (1:0, 2:0, 6:5)

Bramki dla Gazdy: Huzior 2, Pajerski 2, Jastrzębski 3, Wielkiewicz,  Podlipni.

Gazda: Słowakiewicz (57 Białoń) – Plewa, Sulka, Podlipni, Kos, Pajerski – Cecuła, Sięka, Sulka, Jastrzębski, Kmiecik – D. Olchawski, Szumal, Wielkiewicz, B. Olchawski, Huzior.