IMG 6360

Piłkarze Watry Białka Tatrzańska w swoim ostatnim meczem sparingowym przed wznowieniem rozgrywek w grupie wschodniej IV ligi zremisowali 2:2 z Orłem Piaski Wielkie.

Po pierwszej połowie Watra przegrywała 0:1 po golu straconym na samym początku. Po przerwie białczanie straty odrobili z nawiązką. Wyrównał Mateusz Pawlikowski, a asystujący przy tym trafieniu Marcel Zając, po chwili wyprowadził Watrę na prowadzenie. Wygraną Watra straciła w samej końcówce.

- Było dobre momenty w naszej grze, ale też nie uniknęliśmy słabszych chwil. Wciąż szwankuje zgranie. Będziemy to nadrabiać już w lidze – ocenił prezes Watry, Andrzej Rabiański.

Watra Białka Tatrzańska – Orzeł Piaski Wielkie 2:2 (0:1)

Bramki dla Watry: Pawlikowski, Zając.

Watra: Kobal – Martens, Maciasz, Terentiew – Łukaszczyk, Ł. Młynarski, Masłowiec, Plutinow – Zając, Mroszczak, Zuiev oraz Pawlikowski, Dudek, Nowobilski, M. Mlynarski, testowany.