aaa mundiallll

PIŁKA NOŻNA. Ognisko TKKF „Gorce-Nowy Targ" zaprasza wszystkie chętne drużyny do uczestnictwa w IV Turnieju OPEN o puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ - „Nowotarski Mundial". Ostatnią edycję Turnieju wygrał zespół Spajki Szaflary, który w finale 2:1 pokonał MaxxSport.

Formuła rozgrywek będzie zbliżona do rozgrywek Mistrzostw Świata – w fazie grupowej 4 zespoły w każdej grupie będą grać systemem „każdy z każdym" 2 x 15 min. Do dalszej fazy pucharowej będą wychodzić dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Spotkania rozgrywane będą w piątek, sobotę i niedzielę w godzinach 19:00 – 22:00.

Jak co roku 4 najlepsze drużyny otrzymają oprócz pucharów także atrakcyjne nagrody.

- Z przyjemnością obserwujemy z roku na rok coraz większą frekwencję zespołów chcących zmierzyć się w Nowotarskim Mundialu, a także liczbę kibicujących im widzów. Dlatego serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Turnieju w tym roku - namawia Arkadiusz Marczyk, sekretarz TKKF Gorce-Nowy Targ.

Zapisy pod nr telefonu 880788700 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zbierane będą do 21.06.2013 liczba drużyn uczestniczących ograniczona.

PATRONAT NAD IMPREZĄ SPRAWUJE PODHALEREGION.PL