aaaogo2

SPORTY WALKI. Potwierdziły się nasze informację. 28 grudnia w nowotarskiej Miejskiej Hali Lodowej odbędzie się Gala Sportów Walki „Coloseum XIII", której organizatorem jest MMA Fedaration Coloseum z siedzibą w Nowym Sączu. W jej trakcie obędzie się kilka pojedynków w formule MMA i K1. Patronat medialny nad imprezą objęło PODHALEREGION.PL

- Nasza federacja powstała po to, żeby promować mieszane sztuki walki jako widowiskowy sport, w pełno kontaktowej formie i rywalizacji pomiędzy zawodnikami z Polski i zagranicy. W najbliższy weekend w Krakowie w hali Korony odbędzie się już 12 edycja naszej imprezy a 28 grudnia w Nowym Targ będzie jej trzynasta odsłona.Odbędą się m.in. trzy zawodowe walki o pas. W najbliższych dniach ogłosimy listę zawodników, którzy zaprezentują się podhalańskiej publiczności – informuje Piotr Wróbel, prezes MMA Federation Coloseum, która współpracuje m.in. z Canal + i MMATv.pl, za pośrednictwem której nowotarska gala transmitowana będzie on-line.

Jak już wcześniej informowaliśmy w Gali wystąpią trzej reprezentanci Nowotarskiego Klubu Sportów Walki: Adrian Krauzowicz, Filip Bienias oraz Dariusz Tomala.