babilonabrzeski

SPORTY WALKI. Już w najbliższy piątek Łukasz Brzeski z NKSW Hoły Team (6-1) podczas Gali Babilon Fight Night 1 w Pruszkowie zmierzy się z jednym z weteranów polskiego MMA, 39 letnim Michałem Kitą (18-10).

Walka odbędzie się w limicie wagowym -125kg i będzie jednym z głównych pojedynków pruszkowskiej gali. Będzie ją można „na żywo” obejrzeć na kanałach Polsatu (około godziny 21.45)

Brzeski swój ostatnia pojedynek stoczył w grudniu, kiedy w swoim debiucie dla federacji Babilon pokonał przez TKO w 40 sekundzie II rundy Michała Orkowskiego. kolei Kita, który nosi przezwisko „Masakra” ostatni raz walczył w styczniu, wygrywając przez wskazanie sędziów z Arturem Głuchowskim.

Podczas czwartkowe oficjalnego ważenia Kita wniósł na wagę 103,5 kg, a Brzeski 108 kg.

- Zachęcamy wszystkich kibiców, nie tylko kibiców sportów walki do kibicowania naszemu zawodnikowi w tym bardzo trudnym pojedynku. Niech całe Podhale kibicuje Łukaszowi - apeluje trener Brzeskiego, Wojciech Hoły - Przy okazji już teraz bardzo dziękujemy wszystkim firmom, które wsparły Łukasza w przygotowaniach jak: Hotel Bystra Białka, firma Sonarol, Veritas grup, Bukowski Van Rental, Pomoc Drogowa Krauzowicz , przedszkole Fiku Miku, siłownia Fitness Factory, Medical Clinic Podhale, Gorący Potok, kryptowaluty - wczesne sygnały, Pit Bull West Coast, Dragon Sports – wylicza Hoły.

W przygotowania Łukasza włączył się sztab trenerów którym również należą się słowa uznania jak Wojciech Hoły i Sebastian Chmielarczyk, Sebastian Kotwica-Kraków oraz Grzegorz Piechota z Fitness Factory.

(mz)