aaaplakat2

SPORTY WALKI. Już tylko godziny pozostały do piątkowej Gali MMA „Coloseum XIII – Tango z Góralem", która odbędzie się w Miejskiej Hali Lodowej. Dzień wcześniej, we czwartek w klubie muzycznym ADHD w Nowym Targ odbędzie się oficjalne ważenie uczestników gali.

Przypomnijmy organizatorem gali jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Mieszanych Sztuk Walki „Coloseum" . W trakcie gali odbędzie się 15 pojedynków zawodowych i amatorskich w formułach K1 i MMA. W jednej z nich zmierzą się ze sobą Tomasz Buliński z Tychów i Grzegorz Janus z Nowego Sącza. Obaj wojownicy do tej pory nie mieli możliwości spotkania się w ringu. Każdy z nich chce udowodnić swoją wyższość i zdobyć pas mistrza Coloseum wagi ciężkiej. – To będzie mój dzień – zapewnia Janus. Warty zauważenia jest pojedynek niepokonanego Andrzeja Grzebyka z Tarnowa z Witoldem Liskiem z Chorzowa. - Jestem fighterem i to wystarczy – twierdzi Lisek.

Atrakcyjnie zapowiada się starcie Wiesława Kwaśniewskiego z Dariuszem Zimolągiem, którzy łącznie ważą ponad 240 kilogramów! – Pokażę na ringu co to serce do walki – zapowiada Zimoląg.

Bardzo ciekawie powinno być w walce niepokonanego do tej pory dominatora w wadze do 61kg Tymoteusza " OMENA" Świątka, który powalczy o pas federacji z Muslim Tulchaew

W pojedynkach amatorskich zaprezentują sie też czołowi zawodnicy z naszych podhalańskich klubów z Zakopanego, Rabki i Nowego Targu. Trzy pojedynki będą rozgrywane w formule MMA i trzy w K1 . Emocji nie zabraknie Marcin Kalata z Zakopanego w wadze open zmierzy się w octagonie o Puchar Mistrza Coloseum oraz w wadze 84 kg Mateusz Kozikowski Spartakus Zakopane w wadze 84 kg zmierzy się z Krystianem Szafranem (Luta Livre Taem Rzeszów). W K1 zaprezentują się Filip Bienias ( Klub Sportów Walki Nowy Targ ), Adrian Krauzowicz (Klub Sportów Walki Nowy Targ) oraz Darek Tomala (Jarosz Fight Rabka), którzy będą walczyć o Puchar Podhala. W pojedynkach zawodowych honoru Podhala będa bronić Łukasz Witos (Spartakus Zakopane), Staszek Gacek (Barbakan Bystra Rabka) oraz Miśkowiec również z Barbakan Bystra Rabka.

Dzień przed galą w klubie ADHD od godziny 19 odbywać się będzie ważenie. Bedzie można zobaczyć bohaterów piątkowej gali „face to face". Po ważeniu właściciele klubu zapraszają na super imprezę.
GALA odbywa się pod PATRONATEM PODHALEREGION.PL

Sprzedaż biletów:
Nowy Targ: Klub ADHD, Studio Ruchu Herkules ul. Szaflarska 93C, Pizzeria Da Grasso, Klub MMKS PODHALE, Lecler'c MAXX SPORT 1 piętro, klub ULTRA,
Zakopane: Pub Cafe Tygodnik Podhalański ul. Kościuszki 3, Appendix Cafe Bar Krupówki 6,