mma babilon5

Już we wrześniu odbędzie się kolejna gala MMA Federacji Babilon. Zobaczymy na niej aż trzech (!) reprezentantów Nowotarskiego Klubu Sportów Walki Hoły Team. Obok Łukasza Brzeskiego, który jest już gwiazdą Babilonu, swoje pojedynki stoczą Marcin Kalata oraz Jakub Słomka.

- To dla nas ogromne wyróżnienie. To niecodzienna sytuacja kiedy z jednego klubu, na tak prestiżowej gali, zobaczymy aż trzech zawodników i wszyscy w królewskiej wadze heave weight. Bardzo dziękujemy grupie managerskiej Artnox Fight sport oraz właścicielowi federacji Tomkowi Babilońskiemu za zaufanie. Na pewno nie zawiedziemy i pokażemy twardy, nieustępliwy góralski charakter.– cieszy się szef NKSW, Wojciech Hoły.

Po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 gala ma odbyć się z udziałem publiczności. Reprezentanci NKSW liczą na doping swoich kibiców.

-. Mamy ogromną prośbę do wszystkich kibiców z całego Podhala, aby wsparli nas jadąc na gale i kibicując na żywo naszym podopiecznym. Gala będzie z udziałem publiczności. Będziemy organizowali busy i zapisy wszystkich chętnych. Bilety do nabycia już wkrótce. Impreza odbędzie się niedaleko Łodzi. Na razie nie możemy zdradzić więcej szczegółów, ale sukcesywnie będziemy informować o tym wydarzeniu i naszych przygotowaniach do niej. Mamy również propozycje współpracy dla firm, które chciałyby wesprzeć nas w przygotowaniach w zamian za reklamę w telewizji Polsat – podkreśla Hoły.