MP Korsno 3

W Krośnie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Tenisie Stołowym, przedstawiciele Nowotarskich Gorców wywalczyli 3 brązowe medale.

Drużyna Gorców w składzie Wiktor Klag, Michał Kowalczyk oraz Kacper Szurlej sięgnęli po pierwszy brązowy krążek, w meczu o finał przegrali z PKS Kolping Jarosław. Kolejny brązowy medal zdobyli Wiktor Klag oraz Kacper Szurlej w turnieju gier podwójnych. Na koniec trzydniowych zmagań trzeci brązowy medal wywalczył Kacper Szurlej w turnieju indywidualnym.
Poniżej miejsca zawodników z Nowotarskich Gorców.

Turniej indywidualny chłopców: 3 m-ce Kacper Szurlej, 5-8 m-ce Wiktor Klag, 25-32 m-ce Michał Kowalczyk, 33-48 m-ce Jan Mrugała, 49-64 m-ce Piotr Gniadek
Turniej indywidualny dziewcząt: 17-24 m-ce Iwona Kolasa (UKS Tornado Waksmund)
Turniej gier podwójnych chłopców: 3 m-ce Klag / Szurlej, 5-8 m-ce Mrugała / Mateusz Sakowicz (Warszawa), 9-16 m-ce Kowalczyk / Gniadek
Turniej gier podwójnych dziewcząt: 9-16 m-ce Kolasa / Oliwia Osińska (Międzyzdroje)

Cieszy fakt że w turnieju głównym w którym wystąpiło 64 najlepszych Młodzików w Polsce, którzy musieli przejść eliminacje wojewódzkie, Nowy Targ reprezentowało 5 zawodników!!! oraz Iwona Kolasa reprezentującą UKS Tornado Waksmund a trenująca z grupą z Nowego Targu.