image051Na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa powiatu nowotarskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Pomimo niesprzyjającej pogody w zawodach wzięło udział 28 sztafet.

W Igrzyskach Dzieci w kategorii dziewcząt zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 3 ze Spytkowic a w chłopcach Szkoła Podstawowa nr 11 z Nowego Targu. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wśród dziewcząt złoto zdobyła reprezentacja SP nr 5 z Nowego Targu a wśród chłopców reprezentacja SP z Ratułowa. Największa rywalizacja miała miejsce w Licealiadzie gdzie losy zwycięstwa ważyły się do ostatniego okrążenia. Ostatecznie wśród dziewcząt najlepsze okazały się uczennice Zespoły Szkół Ogólnokształcących nr 1 z Nowego Targu a wśród chłopców zwyciężyli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Rabce - Zdrój. Wszystkie drużyny będą reprezentowały powiat nowotarski na Mistrzostwach Małopolski, które odbędą się 13 października 2020r. na lotnisku w Nowym Targu.