PicsArt 02 27 11.34.41

W miniony weekend Nowotarski Klub Sportów Walki odwiedził Kraków, gdzie na hali Korona rozegrano pojedynki w kickboxingu w formule K1.

Jest to impreza cykliczna o nazwie "Battle of Warriors". To była jej pierwsza odsłona i bedzie organizowana co kilka tygodni do końca roku. Najlepsi jej zawodnicy zawalczą w grudniu na gali zawodowej podsumowującej roczne zmagania.

NKSW podczas sobotniej edycji zaliczył 5 zwycięstw oraz dwa remisy. W tym jedno zwycięstwo w bardzo efektowny sposob przez KO w pierwszej rundzie po ciosie backfist w wykonaniu Damiana Bałuca.

Warto podkreslić ze zglosiło ponad 200 zawodników a walki rozgrywane były na dwóch ringach.

- Imprezy tego typu to świetny sprawdzian dla zawodników przed zbliżającymi się najważniejszymi imprezami w roku. Nasi podopieczni zdali go koncertowo, co oznacza że obraliśmy odpowiedni kierunek w naszym szkoleniu i przygotowaniach - cieszy się Wojciech Hoły. 

Zwycięstwa zanotowali Damian Bałuc, Filip Bienias, Dawid Marcinkowski, Paweł Kuliga, Tomek Gustab a zremisowali Mateusz Urbaś i Radosław Żółtek

NKSW dziękuje swoim sponsorom i  partnerom: Rent a Car Bukowski, hotel Bystra, Fitness Factory, Dziki Byk, Ubezpieczenia Bartłomiej Bobrowski, Gorący Potok, Medical Clinic, Fabryka Reklamy, One Way studio.