Singiel Mężczyzn

TENIS STOŁOWY. Na krakowskiej Bronowiance odbyły się 89 Mistrzostwa Małopolski Seniorek i Seniorów w tenisie stołowym. W turnieju uczestniczyć mogło 48 najlepszych zawodników z rankingu wojewódzkiego, którzy rozgrywali trzy konkurencje: gra singlowa, gra podwójna oraz gra mieszana. Bardzo dobrze zaprezentowali się nowotarscy tenisiści, zdobywając łącznie 6 medali.

Złote medale trzeci raz z rzędu wywalczyła para deblowa kobiet Zuzanna Kowalczyk i Aleksandra Garb.

Zuzia zdobyła również medal brązowy w grze singlowej, a Ola zakończyła na miejscu 5. Dwa medale wywalczył grający trener Tomasz Klag: brąz w grze singlowej oraz również brąz w grze podwójnej w parze z Jakubem Czyszczoniem.

Singiel Kobiet

Jakub indywidualnie zakończył turniej na miejscu 9. Bardzo dobry występ odnotował Wiktor Klag będąc najmłodszym uczestnikiem zawodów zakończył turniej na miejscu 9, w parze Bartłomiejem Mrugałą również wywalczyli miejsce 9. Bartek indywidualnie zakończył zmagania na miejscu 17. W turnieju uczestniczyli jeszcze Bartosz Królikowski i Filip Subik, którzy zdobyli odpowiednio miejsca 25 i 39 indywidualnie a w grze podwójne wywalczyli miejsce 9.