10 i 11-latkowie z Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Nowy Targ wzięli udział w Małopolskiej Lidze Dzieci, która została rozegrana w Bochni.

Maja Puźniak (brąz)

Julia Leśniakiewicz (brąz)

Rafał Magiera (brąz)

Franciszek Leśnicki (brąz)

Sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym 10 lat (złoto) (A. Wida, L. Tolala, A. Warzecha, R. Magiera)

Sztafeta 4 x 50 m st. zmiennym 11 lat (srebro) (J. Leśniakiewicz, A. Węgrzyn, Sz. Tokarski, F. Leśnicki)

Sztafeta 4 x 50 m st. dowolnym 11 lat (brąz) (O. Świerczek, I. Gąsior, W. Ruchała, M. Puźniak)

Po raz pierwszy zawodnicy wywalczyli miejsce na podium w klasyfikacji drużynowej. Wszystkie wyniki 11-latków dały im 2 miejsce, a 10-latkowie uplasowali się na 4 pozycji. Poza indywidualnym podium znaleźli się: Adrianna Wida, Iga Gąsior, Maksymilian Watycha, Adam Boroń, Jeremi Pastwa i Alex Jamrożek.