aaaPLAKAT KICKBOXING ZAKOPANE 2013

SPORTY WALKI. Kolejny raz na przestrzeni kilku tygodniu na Podhalu zagoszczą przedstawiciele sportów walki. Tym razem bardzo prestiżowa gala BIGGER' S BETTER odbędzie się 24 maja w Zakopanem w hotelu Mercure Kasprowy. Wydarzeniem wieczoru będzie walka o pas mistrza świata World Kickboxing Network pomiędzy Polakiem Pawłem Jędrzejczykiem, a Bułgarem Dimitarem Ilievem.

Iliev jest obecnym mistrzem świata, który pasa bronił trzy razy. Bułgar liczy 31 lat i trenuje w klubie Argus w Warnie. Na koncie ma tytuł mistrza Bałkanów i jest wielokrotnym mistrzem Bułgarii w Kickboxingu. Podczas ostatniej gali obronił pas MŚ WKN pokonując znanego w Europie Erkana Varola z Turcji.

Pretendent do tytułu, Paweł Jędrzejczyk to dwukrotny mistrzem świata WKN Oriental Rules i mistrzem świata WKN Muay Thai. Polak z wrocławskiego klubu Punczer ostatni pojedynek stoczył w Tajlandii, gdzie na słynnym Lumpinee Stadium uznano go za pokonanego przez Anglika Garetha Nelliesa. Jędrzejczyk jako pierwszy Polak wystąpił na słynnym Rajadamnern Stadium w Bankoku i wygrał tam walkę z Cheerchai Petchpaothongiem.

Pojedynek Jędrzejczyka z i Ilievem odbędzie się w kategorii do 82 kg. Ponadto w trakcie gali odbędzie się ośmioosobowy turniej bokserski z udziałem polskich i zagranicznych zawodników.

Prestiż imprezy podkreśla fakt, że relację live z imprezy przeprowadzi stacja Eurosport.

Sprzedaż biletów
Tour & Travel Poland Zakopane ul. Krupówki 22
Sklep internetowy www.ttpoland.pl
tel. 18 20 150 51, 18 20 150 52, 508 042 265

Warto się spieszyć, gdyż ilość miejsc jest mocno ograniczona!