aaa yokuzunnaaa

SPORTY WALKI. 22 czerwca 2013 na terenie nadleśnictwa (przy ścieżce rowerowej), SSK Yokozuna zorganizowała zakończenie sezonu tzw. SAYONARĘ, w której uczestniczyli wszyscy członkowie SSK Yokozuna wraz z rodzinami.

Podczas sayonary odbył się trening karate Shin-Kyokushin oraz się zawody biegowe w poszczególnych kategoriach wiekowych , które zwyciężyli:
chłopcy do rocznika 2000 - Szymon Futro
dziewczynki do rocznika 2002 - Julia Nykaza
dziewczyny - Paulina Truchoń
chłopcy - Michał Morawczyński

Partnerem w organizacji Sayonary była firma SALAMI, która przekazała swoje produkty za co składamy ogromne podziękowania.

*****

W ramach działalności statutowej Stowarzyszena Sportowego Karate Shin-Kyokushin Yokozuna w Nowym Targu w dniu 21.06.2013 w sali gimnastycznej w obiektach Miejskiej Hali Lodowej odbył się egzamin na stopnie szkoleniowe kyu.

Do egaminu przystąpiło 29 członków. Zdający wykazali sie znajomością przysięgi dojo, która mówi m.in.o poszanowaniu osób starszych, szacunku do kolegów i koleżanek, systematyce i wytrwaniu w ciężkich treningach,aby osiągnąć sukces,bardzo dobrze radzili sobie z wykonywaniem poszczególnych technik orazkata i kihon, a zdający na starsze stopnie kyu dodatkowo wykazali się w kumite. Egzamin przeprowadziła sensei Ewa Pawlikowska 4 Dan