1PODHALE. Zima w pełni. Śnieg wciąż sypie. Najbliższy weekend będzie wręcz idealny na rozpoczęcie sezonu zimowego na nartach. Co prawda inauguracja zimy na stokach rusza w kilku miejscach, jednak my osobiście zapraszamy do Spytkowic do stacji narciarskiej „Beskid! Dla naszych Czytelników mamy dwa całodzienne karnety, każdy o wartości 80 złotych, ufundowane przez „Beskid"!

Jak zdobyć wejściówkę na cały dzień, który będzie - jak zapowiadają organizatorzy – pełen atrakcji, licznych konkursów i niespodzianek?
Trzeba dziś wieczorem poświęcić nieco czasu i podszkolić się z wiedzy o kompleksie 'Beskid", rodzinnej nowoczesnej firmie sportowo-rekreacyjnej, rozwijającej się z sporym powodzeniem. Już o godzinie 20.30 na na Funpageu Kompleksu Beskid 23456https://www.facebook.com/kompleksbeskid

pojawi się pytanie oznakowane naszym logo PODHALEREGION skierowane tylko do naszych Czytelników gazety internetowej PODHALEREGION.pl !, na które trzeba będzie odpowiedzieć wysyłając maila na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podanym tematem „karnet".
Dwie pierwsze osoby, które odpowiedzą poprawnie na pytanie, uprzedzamy, że nie będzie bajecznie łatwe, i polubią na FB profile kompleksu Beskid i nasz otrzymają karnety całodzienne o wartości 80 zł każdy do wykorzystania w dniu inauguracji Sezonu Zimowego 15.12.2012 w sobotę na Stacji Narciarskiej "Beskid" w Spytkowicach. Karnety będą do odebrania w dniu inauguracji w kasie biletowej Stacji Narciarskiej Beskid. O wygranej poinformujemy zwycięzców drogą mailową. Zapraszamy do zabawy!