wc202033

Kolejny raz bardzo hojni okazali się wszyscy Ci co przybyli na szósty już w historii Hokejowy Mecz Charytatywny Winter Classic. Wedle wyliczeń organizatorów udało się zebrać kwotę blisko 70 tysięcy złotych.

Pieniądze trafią do rodziny Świderków z Białego Dunajca.

- Niesamowita sprawa. Pozostaje mi tylko podziękować i ukłonić się tym wszystkim, którzy dołożyli tą swoją nawet „przysłowiową” złotówkę do tej kwoty. To był, cudowny, niezapominany, zimowy wieczór – mówi Dariusz Świetek, jeden z organizatorów Winter Classic 2020 – Największy przychód przyniosły licytacje. Także sprzedaż voucherów okazała się bardzo trafionym pomysłem. Dzięki właścicielom Biura Podróży Regle z Nowego Targ jedna z osób, która zakupiła voucher, wygrała wyjazd na Maltę – dodaje Świętek.

Kolejna edycja Meczu Charytatywnego już za rok. Co nie oznacza, że przez te 12 miesięcy nie będzie się nic działo.

- Winter Classic to nie tylko Noworoczny mecz charytatywny i puchar burmistrza miasta w siatkówce plażowej. To również od dwóch lat bal andrzejkowy z hasłem spełniajmy marzenia. Dzięki tej imprezie w tym roku Zuzia Plewa wraz z mamą jadą zwiedzać Paryż oraz marzenie Zuzi Disnayland – podkreśla Świętek.

zuzapekweas