pooczywn

Już po raz czwarty w 2020 roku Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krościenku nad Dunajcem będzie wydawał żywność w postaci paczek żywnościowych.

W dniu 04 sierpnia pracownicy GOPS otrzymali kolejną partię żywności o całkowitej wadze ponad 10 ton (10 293,22kg), przeznaczoną dla 547 osób.

Będzie to: groszek z marchewką, buraczki wiórki, makaron kukurydziany, ryż biały, kasza gryczana, herbatniki maślane, mleko UHT, szynka drobiowa,   filet z makreli w oleju, cukier, olej rzepakowy i gołąbki w sosie pomidorowym.

Osoby zakwalifikowane do pomocy żywnościowej zostały telefonicznie poinformowane o terminie odbioru paczek żywnościowych.

Odbierających żywność prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od innych osób odbierających żywność, posiadanie ubranych maseczek zasłaniających usta i nos, stosowanie się do zaleceń osób wydających żywność.

Pomoc jest współfinansowana z Programu Operacyjnego POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020 [POPŻ] współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

UG Krościenko