burmistrz leszek swider 2RABKA-ZDRÓJ. Laboratoryjne badania potwierdziły zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników Urzędu Miasta Rabki-Zdroju. Jutro przeprowadzona zostanie dezynfekcja budynku.

- W związku z tym jednym przypadkiem 8 innych osób zostało skierowanych na kwarantannę – mówi burmistrz Rabki, Leszek Świder.Po odkażeniu będziemy pracować w okrojonym składzie. Zakażenie zdarzyło się mimo przestrzegania wszystkich zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego – używania maseczek, rękawiczek, płynów do dezynfekcji, mycia rąk. No cóż – musimy się nauczyć z tym żyć, bo wirus może być wszędzie… Chciałbym jednocześnie pochwalić pracownika za odpowiedzialną postawę, ponieważ – gdy tylko wystąpiły u niego objawy – nie przeszedł do Urzędu, wziął dzień wolnego i zgłosił się na badania.

O kolejnych decyzjach w sprawie funkcjonowania Urzędu będą informowały komunikaty na jego oficjalnej stronie internetowej. 

Po odkażeniu będziemy pracować w okrojonym składzie. Zakażenie zdarzyło się mimo przestrzegania wszystkich zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego – używania maseczek, rękawiczek, płynów do dezynfekcji, mycia rąk. No cóż – musimy się nauczyć z tym żyć, bo wirus może być wszędzie… Chciałbym jednocześnie pochwalić pracownika za odpowiedzialną postawę, ponieważ – gdy tylko wystąpiły u niego objawy – nie przeszedł do Urzędu, wziął dzień wolnego i zgłosił się na badania.   

O kolejnych decyzjach w sprawie funkcjonowania Urzędu będą informowały komunikaty na jego oficjalnej stronie internetowej.