krolczykkkf

Taduesz Królczyk poinformował o tym za pośrednictwem portalu społecznościowego. 

 Szanowni Mieszkańcy,

Niestety, podobnie jak trzech innych pracowników naszego Urzędu Gminy otrzymałem pozytywny wynik testu na koronawirusa. Zatem mamy 4 pracowników z wynikiem pozytywnym, 1 negatywny a 2 osoby czekają na wynik.
Na szczęście wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa i od ponad 2 tygodni nie spotykałem się z nikim fizycznie w czasie wypełniania swoich obowiązków. Pozostali pracownicy również natychmiast zostali wydelegowani na pracę zdalną a cięższe przypadki na L4. Urząd został zdezynfekowany.
 
Pracujemy nieprzerwanie z zachowaniem rygorystycznych zasad bezpieczeństwa. Wszystkie pilne sprawy załatwiamy bezpośrednio w urzędzie - resztę spraw zdalnie. Zachęcam do załatwiania spraw przez e-mail, EPUAP i telefonicznie – jeśli wizyta w urzędzie nie jest to konieczna, to nie ma co ryzykować.
 
Bardzo proszę o przestrzeganie, szczególnie w tym okresie, podstawowych zasad bezpieczeństwa, które wszystkim są znane. Zadbajmy szczególnie o naszych kochanych seniorów. Niech po postu każdy z nas zrobi co może, żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. Ten zły czas na pewno się kiedyś skończy! Róbmy tak żeby skończył się szybko!
 
Wszystkim życzę dużo zdrowia! Korzystając z okazji dziękuję za wczorajsze życzenia imieninowe i wszystkich pozdrawiam!