biegowki swistak

Trasa biegowa w Parku Zdrojowym  to jedna z najpiękniejszych, najpopularniejszych tras w Rabce-Zdroju. Doskonała dla osób które chcą zacząć przygodę z narciarstwem klasycznym. Wielką zaletą tras w parku jest możliwość spacerowania w ciągu dnia i przy świetle lamp nocą.

Pętla do biegania ma 3,5 km. Większa część trasy jest po płaskim terenie jest i kilka miejsc do poćwiczenia techniki zjazdów, biegnąc alejkami między drzewami mijamy malownicze i atrakcyjne  miejsca w parku.

Trasa jest odpowiednia dla osób zaczynających z biegówkami swoją przygodę jak i  zaawansowanych biegaczy narciarskich. Bardzo dobrze utrzymany tor do narciarstwa klasycznego, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, parkingi w pobliżu parku, stwarzają dogodne warunki i pełen komfort dla wszystkich którzy chcą aktywnie spędzić czas w Rabce-Zdroju.

Trasa sfinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Rabce Zdroju wykonana przy współpracy GOPR  oraz wypożyczalni nart biegowych „Świstak”.

Odpowiednia dla osób zaczynających z biegówkami swoją przygodę jak i dla zaawansowanych biegaczy narciarskich. Kolejne atuty by wybrać się do Rabki na biegówki to bardzo dobrze utrzymany tor do narciarstwa klasycznego, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz szkoła narciarstwa biegowego ,„Świstak” ma biuro w Spytkowicach ok 10 km od Rabki.

Jednak stworzyliśmy dla Was wspólną ofertę z właścicielem apartamentów “Przystanek Rabka”

Wygląda to tak:

- Sprzęt dobieramy i zamawiamy telefonicznie 506-748-153 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Odbiór-zwrot sprzętu 500 m od parkingu przy tężni na  ul. Zakopiańskiej 6 apartament “Przystanek Rabka”

PUNKT WYDAWANIA SPRZĘTU DZIAŁA W OPARCIU O RESTRYKCJE COVID-19, ZGODNIE Z WYTYCZNYMI MINISTERSTWA.

Wszystko to stwarza dogodne warunki i pełen komfort dla chcących zacząć przygodę narciarską, a także tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas w Rabce-Zdroju.

źródło: UM Rabka