398 17124

Nowotarska komenda oraz HDK Kropla Nowy Targ, organizuje zbiórkę krwi w ramach akcji „102 litry krwi na 102. rocznicę powstania Policji” w dniach 14 -18 czerwca br. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział Terenowy w Nowym Targu. Dodatkowo w dniu 16 czerwca br. krew będzie można oddać w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu. Zebrana krew trafi do osób chorych i poszkodowanych w wypadkach. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji i podzielenia się tym najcenniejszym darem z innymi.

 Akcja „102 litry krwi na 102. rocznicę powstania Policji” trwa od dnia 5 lutego br. i potrwa do dnia 31 lipca br. Krwiodawcy mogą oddać krew RCKiK w Krakowie i oddziałach terenowych.

Dodatkowo w ramach w/w akcji nowotarska komenda oraz HDK Kropla Nowy Targ, organizuje zbiórkę krwi w dniach 14-18 czerwca br. w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział Terenowy w Nowym Targu, a w dniu 16 czerwca br. w budynku Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu ul. Konfederacji Tatrzańskiej 1A  w godzinach 8.00 – 13.00.  Kriwodawcy przy rejestracji powinni  poinformować, że krew oddawana jest w ramach w/w akcji lub podać kod M115.

Zbiórka zostanie zorganizowana z zachowaniem reżimu sanitarnego.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „102 litry krwi na 102 rocznicę powstania Policji” i podzielenie się tym najcenniejszym darem z innymi.

asp.Dorota Garbacz

KPP Nowy Targ