Zdjęcie grupowe z wyróznionymi dziewczynkami i opiekunem

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe uczennicom Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Targu wyróżnionym w ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowym pn. „Śnieżny Dekalog”, promującym bezpieczne zachowania na stoku.

 W tym roku realizowano V edycję ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Jednym z elementów akcji był konkurs plastyczno- filmowy adresowany do dzieci i młodzieży pn. „Śnieżny Dekalog”.  Uczennice klasy II Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Targu, Maja Starczowska, Maria Malinowska i Hanna Kukulska pod czujnym okiem opiekuna pani Marzeny Starczowskiej,reprezentując powiat nowotarski, nagrały spot filmowy promujący bezpieczeństwo na stoku. Jury konkursowe wyróżniło przesłaną pracę przez nowotarskie uczennice w kategorii spot filmowy - wiek od 5 do 10 lat.

Z uwagi na sytuację epidemiczną nie odbyła się tegoroczna gala podsumowująca akcję i laureaci nie mogli odebrać nagród i gratulacji z rąk Komendanta Głównego Policji  oraz partnerów akcji.

Dlatego wczoraj tj. 8 czerwca br. w budynku Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, nagrody i dyplomy okolicznościowe w imieniu  Komendanta Głównego Policji, wręczył mł. insp. Grzegorz Wyskiel, Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu. Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w realizacji zadania,  popłynęły również w stronę pani Marzeny Starczowskiej, opiekunki dziewcząt. Nagrody i upominki zostały ufundowane przez Komendanta Głównego Policji, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Fundację PZU i Partnerów akcji.

Mai, Marii i Hannie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

asp.Dorota Garbacz

KPP Nowy Targ