z 003 KopiowaniePOWIAT NOWOTARSKI. Potrącony, znaleziony w rowie w Chabówce około 50-letni mężczyzna nie żyje. Nie jest niestety znana jego tożsamość. Teraz policja poszukuje więc osób, które mogą pomóc w identyfikacji zwłok.

- 16 sierpnia około godziny 21.25 w Chabówce w rejonie wyciągu narciarskiego „U Żura" w rowie przy drodze nr 958 znaleziono mężczyznę bez dokumentów, telefonu i z obrażeniami głowy – przypomina asp. Roman Wolski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w z 009 KopiowanieNowym Targu. Od razu pojawiło się podejrzenie, że mężczyzna został potrącony przez nieznany pojazd. Natychmiast poszkodowany został przewieziony do Szpitala Miejskiego w Zakopanem. Tam kolejnego dnia zmarł.
Znaleziony w rowie mężczyzna miał ok. 50 lat, ok. 175 cm wzrostu, siwe włosy. Ubrany był w ciemną koszulę, dżinsowe spodnie, sportowe buty, kurtkę dżinsową niebieską marki „Levi Strauss". Na ręce miał zegarek „HEAD" z niebieską tarczą i metalową srebrną bransoletą. Znakiem szczególnym były zaawansowane wykoślawienia paluchów stóp, tzw. halluksy. - Ze wstępnie uzyskanych wyników sekcji zwłok wynika, że mężczyzna posiadał pozawałowe blizny mięśnia sercowego – wyjaśnia rzecznik.
- Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje mogące pomóc w zidentyfikowaniu zwłok proszone są o kontakt telefoniczny z Komisariatem Policji w Rabce Zdroju pod numerem telefonu 18 26 76 220 bądź 997 – apeluje policja.